To, że znalazłeś idealną parę dżinsów, nie oznacza, że musisz je nabyć w sklepie. Jeżeli nie posiadasz pewności, jak znaleźć swój rozmiar a także zakupić najlepszą jakość, istnieje zwyczajny metodę, ażeby się o tym przekonać.
Jeżeli już masz maszynę do szycia, chwyć nożyczki i natnij materiał po obu stronach dżinsów, aż będzie wystarczająco luźny, by mamy możliwość go było zdjąć. Z jednej strony mierz od jednego szwu bocznego – to będzie Twój obwód w talii.
Drugi pomiar będzie od prawej strony miejsca, w którym znajdowałby się przycisk po jednej stronie. Ta liczba będzie Waszym rozmiarem bioder.
Legginsy stają się niedawno coraz bardziej popularne oraz modne. Ten artykuł pomoże Wszystkim wymyślić najbardziej stylowe sposoby na stylizację pary obcisłych dżinsów z kardiganem a także innymi przedmiotami.
Noszenie swetra na obcisłych obcisłych dżinsach to najczęstszy styl stroju, który jest wyjątkowo łatwy do ułożenia. Nic zadziwiającego, bacząc na, że aktualnie istnieje sporo sposobów noszenia legginsów, ponieważ przeważnie łączy się je ze tobie, od T-shirtów, bluzek oraz swetrów.

Źródło: fashion.co.pl