Sprawy sercowe to na pewno dla każdego z nas bardzo ważny temat. Jedno jest pewne – rozpacz spowodowana rozłąką z ukochaną kobietą, dostarcza nam bardzo dużo cierpienia. Jednakże nie zawsze utrata swojej wielkiej miłości wiąże się z rozłąką na zawsze. Jak odzyskać kobietę, jak odzyskać byłą?

 

Jest na to kilka sposobów. Kluczową kwestią jest to, aby nie załamywać się. Nic nie da nam rozkładanie rąk w poczuciu beznadziei, czy też użalanie się. Musisz uwierzyć w to, iż masz ogromne szanse na to, żeby odzyskać dziewczynę, którą utraciłeś. Moc patrzenia przez różowe okulary może sprawić cuda! W momencie gdy już poradzisz sobie z pesymistycznym nastawieniem, możesz zacząć działać. Pewnie wiesz, gdzie i kiedy możesz spotkać swoją byłą dziewczynę. Pojaw się w takim miejscu, w którym bardzo często bywa, lecz nie bądź nachalny. Jeśli uda się wam wymienić parę zdań, to będzie to już bardzo dobry początek drogi do odzyskania jej. Gdy będziesz z nią dyskutował, pod żadnym pozorem nie nawiązuj do delikatnego tematu waszego rozstania!

 

Rozmawiajcie o pogodzie, dobrej kawie, opowiedz jej o tym, co dobrego cię w ostatnim czasie spotkało. Zauważysz, iż twoja była będzie zaskoczona takim obrotem wydarzeń. Kolejnym bardzo ważnym elementem dotyczącym twojego zachowania w trakcie spotkania z byłą dziewczyną będzie to, by ją zaskoczyć. Opowiedz jej o czymś nietypowym, co pragniesz zrobić. Może to być skok ze spadochronu, wyjazd do innego kraju na świetne wakacje albo cokolwiek innego o czym marzysz. Z pewnością zainteresujesz tym swoją ukochaną, a krok do odzyskania szczęścia w miłości będzie tuż przed tobą. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to pokazanie jej, iż interesujesz się tym, co się u niej dzieje. Nie bądź w tym przesadny, jednakże słuchaj z dużym zainteresowaniem tego, co do ciebie mówi. Jeśli postanowiła powiedzieć ci o czymś dla niej ważnym, zadawaj dodatkowe pytania, wyrażaj swoje zdanie, komentuj.

 

Takim zachowaniem zyskasz wiele w jej oczach a być może przypomni sobie, jak dużo posiadasz zalet. Nie głupim planem może być wzmianka z czasów, kiedy byliście razem. Powiedz jej o miłym wyjeździe, w jakim oboje braliście udział, o zabawnej sytuacji, kiedy prawie pękliście ze śmiechu, o wspólnym znajomym, którego ty i ona bardzo lubiliście. Zobaczysz, iż takim sposobem z pewnością zbliżysz się do tego, ażeby odzyskać swoją dziewczynę. Pamiętaj, że wszystkie przytoczone metody nie dadzą ci gwarancji powrotu byłej ukochanej, lecz na 100% przyczynią się do tego, że zwiększysz szanse na jej powrót. Może być też tak, że wykorzystasz jedynie 1 z wymienionych rozwiązań i na nowo będziesz mógł cieszyć się miłością. Jednak może być też tak, iż niezbędne będzie użycie wszystkich powyższych.

 

Podsumowując, by odpowiedzieć na ciężkie pytanie, jak odzyskać kobietę albo jak odzyskać byłą kobietę, na pewno warto uzbroić się w cierpliwość, która jest bardzo ważną cechą dla , które oczekują na powrót. Nie musisz oczywiście tego zrobić natychmiast! Czasami potrzeba trochę czasu, by odbudować zepsute relacje oraz na nowo uzyskać zaufanie drugiej połówki.