Dużo dam na co dzień nie nosi elementów biżuterii, rezerwując ją wyłącznie na istotne okazje i wielkie wyjścia. Jednak na rynku można znaleźć wiele ozdób, jakie perfekcyjnie nadają się do noszenia na co dzień, bo w niczym nie przeszkadzają. Poza tym wcale nie musimy obwieszać się biżuterią jak choinka na święta, możemy postawić na subtelne, pojedyncze oraz wygodne elementy, to, co się lubi. To mogą być przykładowo niewielkich rozmiarów, delikatne kolczyki w formie sztyftów, czyli tzw. wkrętki, które nie plączą się we włosy oraz nie kołyszą się przy każdym ruchu, co nie dla wszystkich pań jest komfortowe.

 

Dzięki kolczykom mamy możliwość podkreślić swój kobiecy urok, szczególnie gdy wybierze się ozdoby połyskujące, na przykład z cyrkoniami. Jeżli zaś komuś niewygodnie jest zasypiać w kolczykach, natomiast ich wyciąganie wieczorem a także zakładanie każdego ranka jest zbyt męczące, mamy możliwość postawić np na piękne pierścionki. Z pewnością na co dzień trzeba dobierać ozdoby , które są pozbawione ostrych krawędzi, które zahaczają o elementy garderoby, bowiem tak możemy zniszczyć sobie delikatniejszą odzież, jak na przykład sukienka czy bluzka z koronki. Godne zakupy są te modele pierścionków , które są pozbawione dodatkowych ozdób, skromne i cienkie, co zapewnia komfort. Zawsze też możemy zdecydować się na łańcuszki. Bezsprzecznie wspaniałym wyborem do codziennego noszenia są tak znane już od kilku sezonów celebrytki. Na pewno szybko się to nie zmieni, warto zatem zainwestować nasze oszczędności w taką ozdobę. Łańcuszki tego typu są doskonałe do codziennego noszenia, dlatego że są bardzo lekkie, oraz krótkie, więc nie przeszkadzają nawet w trakcie domowych porządków czy uprawiania sportu. W dodatku jest możliwość je odszukać w różnorakich wersjach, co gwarantuje możliwość dostosowania ich do swoich preferencji. Najbardziej popularne są celebrytki srebrne, dlatego że srebro pasuje na co dzień, jak również na wielkie wyjścia a także bardzo dobrze komponuje się z najzwyklejszymi domowymi strojami. Jeśli zaś lubimy biżuterię ze złota, lecz nie chce się na co dzień nosić tak kosztownej ozdoby w obawie przed jego zniszczeniem, jest możliwość zdecydować się na biżuterię pozłacaną. Tego typu celebrytki także są bardzo modne oraz bardzo często spotykane. Co więcej, celebrytki pozłacane są nie tylko klasycznym żółtym złotem, ale też różowym, które zachwyca dużo dam i młodych dziewczynek.

 

Takie celebrytki kosztują o wiele mniej niżeli celebrytki wykonane ze złota, dlatego bez obawy można je nosić na co dzień oraz nie rozstawać się z nimi w każdej chwili. Równocześnie jednak należy mieć na uwadze, iż pozłacana biżuteria powinna być dobrze pielęgnowana jeżeli chcemy, by pozłota nie starła się w krótkim czasie. Nie możemy wstawiać jej na uszkodzenia mechaniczne (lepiej zatem ściągać taki łańcuszek na noc), oraz moczyć i wystawiać na kontakt z detergentami, więc mycie się z łańcuszkiem także na pewno nie będzie dobrym wyjściem. Ponadto jednak nie musimy martwić się o nic więcej – poza delikatnym czyszczeniem kiedy zajdzie taka potrzeba.

Więcej: pierścionki sklep internetowy